O nas

Jesteśmy absolwentkami Akademii Medycznej we Wrocławiu. Swoją wiedzę i umiejętności zawdzięczamy specjalistycznym kursom oraz praktykom w licznych placówkach medycznych.

Wierzymy, że fizjoterapia to nie tylko metoda lecznicza ale również profilaktyka. Dlatego też przed pierwszą terapią/masażem diagnozujemy pacjenta pod kątem wad postawy ciała, aby dokładnie zgłębić problem bólowy i go zredukować, a także dobrać terapię do potrzeb pacjenta. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie i uczy się u nas dbać o poprawną postawę ciała. Dodatkowo możesz liczyć na metody specjalne wykorzystywane w fizjoterapii, które w połączeniu z masażem  dają oczekiwane efekty. Jesteśmy certyfikowanymi terapeutami takich metod jak: -Metoda McKenziego, -Kinesiology Taping, Taping kobiet w ciąży, -Praca z blizną, -Masaż Shantali, -System Spiralnej Stabilizacji Mięśniowej-kurs instruktorski, -Rozluźnianie mięśniowo-powięziowe, -Metoda Dorna, -Masaż Breussa, -Terapia Czaszkowo-Krzyżowa(Cranio-Sacralna), -Terapia Stawów Skroniowo-Żuchwowych. Dodatkowo zapewniamy holistyczną (całościową) opiekę okołoporodową (ciąża oraz poród).
Grafika - fizjoterapia metodą spiralnej stabilizacji mięśniowej

Marta Antoszczyk

tel. 509 621 929 mgr fizjoterapii, instruktor metody Spiralnej Stabilizacji Mięśniowej. Absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu, specjalizuje się w terapii kręgosłupa, holistycznej opiece okołoporodowej (ciąża i połóg) i ortopedii.

 

Aleksandra Domagalska

ola

tel. 691 123 071 mgr fizjoterapii. Absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu, specjalizuje się w terapii kręgosłupa i odnowie biologicznej.