Masaże relaksacyjne

Kliknij w nazwę poniżej, aby rozwinąć informacje o danym typie masażu:

Opis

Firmowy masaż Świeczką Shea to zabieg łączący masaż relaksacyjny z ciepłem parafiny oraz z aromaterapią. Jego nowoczesność, niepowtarzalność, a także nutka orientu sprawiają, że wpływa on kojąco nie tylko na ciało, ale również na duszę.

Działanie

Ciepło, jedwabisty dotyk oraz delikatny zapach wprowadzają w nastrój spokoju, relaksu, skutecznie eliminują poczucie zmęczenia psychicznego, powodują oderwanie się od rzeczywistości i zgłębienie własnego „ja”. Świeca używana podczas zabiegu składa się z naturalnych wosków oraz mieszanki olejków eterycznych. Po przejściu w postać płynną przeobraża się w ciepłą parafinę, a podczas delikatnych ruchów masażu, cenne olejki zostają wchłonięte przez skórę.

Wskazania

Jeżeli po pracy czujesz wysoki poziom stresu, chcesz się zrelaksować, odpocząć, a dodatkowo nawilżyć przesuszoną skórę, która poczuje dotyk ciepła, ten masaż jest odpowiedni dla Ciebie.

Opis

Masło Shea (Karite) jest pozyskiwane z drzewa Karite, rosnącego na terenie Zachodniej Afryki, na otwartych przestrzeniach sawanny. Posiada silne właściwości nawilżające, zmiękczające skórę, kojące oraz przeciwzmarszczkowe. Do naszego firmowego masażu wykorzystujemy naturalne, nierafinowane masło shea, które nie zawiera żadnych konserwantów i środków zapachowych.

Działanie

Po masażu skóra jest nawilżona na długi czas, ponieważ masło shea doskonale nawilża i uelastycznia skórę. Obecne w nim kwasy tłuszczowe (oleinowy, stearynowy, palmitynowy i linolenowy) są niemal identyczne z kwasami tłuszczowymi znajdującymi się w warstwie rogowej naskórka. Dlatego karite jest doskonale tolerowane i wchłaniane przez skórę. Poza tym zawiera ono związki dezynfekujące skórę i gojące podrażnienia, a także chroni ją przed zimnem i wiatrem.

Wskazania

Jeżeli Twoja skóra jest wysuszona, odwodniona, jeżeli pracujesz w otoczeniu klimatyzacji, ten masaż jest idealny dla Ciebie.

Opis

Masaż z wykorzystaniem ciepłej czekolady łączy w sobie masaż relaksacyjny, a także aromaterapię. Zbawienne właściwości kakaowca wykorzystywali już Aztekowie, więc dlaczego właśnie Ty nie chciałabyś się na to skusić?

Działanie

Czekolada pobudzi Twoje zmysły do produkcji serotoniny, jej aromat pozwoli Ci na odprężenie się, a Twoja skóra nabierze kolorytu. Połączenie tego wszystkiego z masażem klasycznym wpłynie także na Twoje zmęczone mięśnie. W naszym Gabinecie wykorzystujemy tylko naturalną, 90% czekoladę, bez konserwantów i substancji chemicznych.

Wskazania

Skóra szorstka, wysuszona, po kąpielach słonecznych, nieprawidłowy koloryt skóry.

Opis

Jest to połączenie masażu klasycznego z aromaterapią, a także całym dobrodziejstwem jakie daje nam miód. Jak wiadomo ma on właściwości detoksykacyjne podczas kuracji pitnej, tak samo wyciąga on z naszego organizmu wszelkie toksyny poprzez skórę.

Działanie

Masaż miodem powoduje nie tylko odprężenie i chwilę relaksu, ale także ma on zbawienny wpływ na skórę, a także na cały organizm. Podczas masażu terapeuta działa na meridianach, dzięki czemu możliwe jest przywrócenie prawidłowego energetycznego obiegu na wybranych meridianach. W naszym Gabinecie używany jest naturalny miód z pasieki.

Wskazania

Redukuje cellulit, odżywia i dotlenia komórki, powoduje przekrwienie, a tym samym dotlenienie masowanej części ciała. Oprócz tego nawilża wysuszoną skórę.

Opis

Terapia gorącymi muszlami z Filipin jest luksusowym masażem łączącym ze sobą uczucie wyjątkowej relaksacji z efektem odmładzającym. Zabieg ten jest doskonałą alternatywą dla masażu gorącymi kamieniami.

Działanie

Odczucia podczas zabiegu są niesamowite. Gładka powierzchnia muszli oraz dający ciepło aktywator, o przyjemnym zapachu, pomagają usunąć napięcia mięśni, a także przejść w stan całkowitego relaksu. Masaż ten obejmuje całe ciało, więc każdy masowany centymetr ciała, będzie dopieszczony i wdzięczny za tę ucztę. Po masażu skóra nabierze blasku, elastyczności, a także poprawi się jej koloryt.

Wskazania

Stres, brak elastyczności skóry, nierówny koloryt skóry, zaburzenia krążenia obwodowego, napięcia mięśniowe, zmęczenie psychiczne.że poprawi się jej koloryt.