Masaże odchudzające

Kliknij w nazwę poniżej, aby rozwinąć informacje o danym typie masażu:

Opis

Masaż antycellulitowy stymuluje krążenie w drobnych naczyniach krwionośnych i limfatycznych, wspomaga procesy spalania tkanki tłuszczowej, zmniejsza zastoje limfatyczne, usuwa szkodliwe produkty przemiany materii, a także oczyszcza organizm z toksyn. Poprawia natlenienie i odżywianie komórkowe, co w efekcie regeneruje i uelastycznia tkankę łączną oraz zwiększa napięcie skóry przez co staje się ona gładsza, bardziej jędrna i sprężysta. Stosowany regularnie szybko przynosi widoczne efekty.

Zadzwoń i umów się na masaż!

509 621 929
691 123 071

Opis

Arbuz w swoim składzie posiada silne antyoksydanty, z grupy karotenoidów. Obecność tych substancji wiąże się z ochroną komórek przed działaniem promieni UV, a także ze zmniejszeniem ryzyka wystąpienia rumienia po nadmiernej ekspozycji na słońce. Ma również działanie tonizujące, oraz pomaga przy leczeniu stanów zapalnych skóry.

Działanie

Masaż arbuzowy nawilża, odbudowuje oraz chroni naskórek. Redukuje cellulit, odżywia i dotlenia komórki, a także działa antyoksydacyjnie i relaksująco. Jest połączony z aromaterapią.

Wskazania

Wskazaniem do zabiegu są wszystkie rodzaje cellulitu, skóra sucha, zanieczyszczona, niedotleniona z dużą ilością toksyn, utrata elastyczności skóry oraz stres i zmęczenie.

Opis

Jest to bardzo intensywny masaż, który polega na ugniataniu, uciskaniu i oklepywaniu ciała. Może być dość bolesny, ponieważ jego zadaniem jest rozbicie komórek tłuszczu, które znajdują się głęboko w tkance podskórnej.

Działanie

Intensywne masowanie umożliwia spalanie zbędnego tłuszczu, wyszczupla sylwetkę, a także wpływa na znikanie cellulitu. Masaż ten doskonale likwiduje tkankę tłuszczową z okolic pośladków, bioder i ud. Stanowi on skuteczne uzupełnienie kuracji odchudzającej.

Wskazania

Cellulit, nadmierna tkanka tłuszczowa, brak elastyczności i jędrności skóry, stres i przemęczenie, nadmierna ilość toksyn w organizmie.

Opis

Bańki chińskie działają na tej samej zasadzie jak bańki używane przy przeziębieniach. Są one zbudowane z gumy lub z sylikonu, a zasysanie skóry odbywa się poprzez dociśnięcie bańki i wytworzenie w niej podciśnienia.

Działanie

Masaż bańką chińską pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii i toksyn z organizmu. Przyspiesza przemianę materii, co pozwala na redukcję tkanki tłuszczowej. Ma także znakomite działanie w kuracji antycellulitowej oraz doskonale uspokaja i relaksuje. W połączeniu z masażem manualnym daje zadowalające efekty. Masaż ten nie jest wskazany w przypadku skóry naczynkowej.

Wskazania

Cellulit, nadmierna tkanka tłuszczowa, brak elastyczności i jędrności skóry, stres i przemęczenie, nadmierna ilość toksyn w organizmie, rozstępy.